Znajdź studio tatuażuBlog o tatuażachPraktyczne poradyTatuaże dla par – Walentynki z INKsearch.co

Czy swoje uczucia względem drugiej osoby możesz wyrazić… tatuażem? Oczywiście! I nie mamy tutaj na myśli dziar, które po latach (i kilku nieudanych związkach) musisz zakryć lub usunąć laserem. Oryginalne wzory tatuaży dla par to przepis na naprawdę udane Walentynki.

akcja walentynkowa “Tatuaże dla par”

Matching tattoos podbijają Instagrama

“Dopasowane tatuaże” czyli matching tattoos podkreślają więź, łączącą dwie osoby. Swą popularność zawdzięczają swoistej uniwersalności. Idea bliźniaczych wzorów polega na tym, że obaj entuzjaści tatuażu wykonują sobie identyczne dziary. Matching tattoos często umiejscowione są w tych samych miejscach na ciele.

Ten trend szturmem podbija Instagrama. I dobrze! Bliźniacze tatuaże są rozwiązaniem, które wielu z nas uchroni przed wątpliwej jakości napisem czy datą w widocznym miejscu. Tego typu tatuaż to również niezwykle oryginalny prezent na święto zakochanych, o czym pomyśleliśmy tworząc na INKsearch.co walentynkową akcję -  “Tatuaże dla par”.

Może to właśnie w ten sposób namówisz swoją drugą połówkę na wizytę w salonie tatuażu po raz pierwszy? Na rezerwację sesji u wybranego tatuatora masz czas od 7 do 15 lutego!

Tatuaże dla par - jak wybrać odpowiedni wzór?

Ponieważ wybór bliźniaczego wzoru tatuażu to podwójnie trudna robota, warto abyś skorzystał lub skorzystała z porad, przygotowanych przez innych entuzjastów dziarania. Pozwolą ci uniknąć wtopy przy rezerwacji sesji dla dwojga!

  • Najważniejsze, aby wzór tatuażu odpowiadał zarówno tobie, jak i osobie, z którą wybierasz się na sesję. Dlatego, zanim zarezerwujesz jeden z miłosnych flashy, koniecznie dowiedz się jaki styl tatuażu podoba się twojej drugiej połówce.
  • Znajdź tatuażystę, posiadającego w swoim portfolio kilka wzorów bliźniaczych tatuaży.
  • Przejrzyj propozycje matching tattoos, wykonane przez artystów, biorących udział w walentynkowej akcji INKsearch.co. Gromadzimy doświadczonych tatuażystów z całej Polski, więc masz gwarancję, że efekt końcowy będzie zachwycający!
  • Przygotuj sobie nieco więcej gotówki, jeśli tatuaż ma być walentynkową niespodzianką. Pamiętaj - płacisz za dwie dziary, nawet jeśli są w promocyjnej cenie!
Portfolio Sofija Tattoo

Tatuaż - prezent na Walentynki od INKsearch.co

Teraz już wiesz, że ważniejsze niż znaczenie tatuaży dla par jest ich właściwe dopasowanie. W końcu to pamiątka, jaka zostanie z wami do końca życia! Wzór musi podobać się zarówno tobie, jak i twojej drugiej połówce! A zatem - jak zgarnąć tatuaż dla pary z okazji Walentynek z INKsearch.co? Jeśli posiadasz konto użytkownika na naszej platformie cały proces jest naprawdę banalnie prosty:

  • WYBIERZ WZÓR tatuażu spośród projektów dostępnych w galerii. Pamiętaj - obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy!
  • WPŁAĆ ZADATEK - masz 15 minut na wykonanie bookingu do artysty tatuażu - jeśli nie zdążysz opłacić wzoru, ktoś inny może go zająć!
  • UMÓW SESJĘ W PROMOCYJNEJ CENIE!

Walentynkowa akcja trwa tylko do 15 lutego 2021 roku, jednak na realizację projektu masz 6 miesięcy od momentu opłacenia rezerwacji. Ale… to nie wszystko! Aby uatrakcyjnić tegoroczne Walentynki dla pierwszych 13 par przygotowaliśmy zestawy kremów Cosmepick do pielęgnacji świeżo wydziaranych, bliźniaczych wzorów!

Portfolio Grażka.Art i Fostek

Walentynki z INKsearch.co - sprawdź portfolio Grażka.Art i Fostek

Inne atrakcyjne rabaty oraz więcej wzorów znajdziesz na naszej platformie w zakładce “WALENTYNKI”. Skorzystaj z naszych rad, dołącz do wydarzenia na Facebooku i wyraź swoje uczucia nowym, bliźniaczym wzorem tatuażu!

Skomentuj

  1. A&M

    Taki tatuaż to super sprawa! Rok temu ze swoim mężem zrobiliśmy sobie takie same tatuaże w Dirty Lust Tattoo, których bardzo polecamy! – https://dirtylust.pl