Znajdź studio tatuażuBlog o tatuażachSztuka tatuażuSUMMER TATTOOS – pochwal się tatuażem i wygrywaj nagrody razem z INKsearch.co

Co można przywieźć ze sobą z wakacyjnej podróży? Zdjęcia, pamiątki, wspomnienia no i oczywiście… nowe dziary! Te ostatnie zostaną z nami na całe życie, dlatego INKsearch.co nagradza najlepsze wakacyjne tatuaże w konkursie “Tattoo Summer Time”.

banner SUMMER TATTOOS

“Tattoo Summer Time” - wakacyjny konkurs INKsearch.co

Pochwal się swoim nowym wzorem, zgarnij gwarantowaną zniżkę na sesję tatuażu i daj sobie szansę by wygrać… dziary za dziary! Co tydzień nowe, wyjątkowe nagrody trafiają do puli nagród, przygotowanych dla laureatów “Tattoo Summer Time”, który startuje wraz z początkiem lipca. Autorskie plakaty, vouchery, wejściówki na konwenty i zaproszenia na warsztaty malarskie, skuszą do udziału niejednego miłośnika tej sztuki! 

INKsearch.co to polska platforma służąca do rezerwacji sesji tatuażu online. Strona powstała w listopadzie 2017 roku w Warszawie. Innowacyjne rozwiązania takie jak konsultacja online lub wirtualne rezerwacje wzorów od tatuażystów z całej Polski spowodowały, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy INKsearch.co wygenerowała aktywność ponad 7 milionów odsłon i interakcji w social-mediach.

TATTOO SUMMER NEVER ENDS

W ramach wakacyjnej akcji konkursowej INKsearch.co zachęca do inspirowania innych. Zrób zdjęcie swojego wakacyjnego tatuażu i pochwal się swoim wzorem za pośrednictwem największej, polskiej platformy do rezerwacji sesji tatuażu online. Co tydzień partnerzy akcji “Tattoo Summer Time” wyłaniają zwycięską parę - posiadacza oraz autora zwycięskiego tatuażu. 

Gramy #fairplay i wspólnie bawimy się przez całe lato! “Tattoo Summer Time” trwa aż do 31 sierpnia, a finał akcji zostanie zwieńczony…, koncertem niespodzianką! O planowanej imprezie dowiecie się więcej, już niebawem; weźcie udział w wydarzeniu INKsearch na Facebooku! Zapraszajcie do konkursu znajomych, żeby pozostać na bieżąco ze wszystkimi, wakacyjnymi nowinkami!

Niech to lato się nie kończy!

Skomentuj